ETL 2018. aasta võistluskalender

KuupäevVõistluse nimetusKohtJuhendAjakavaProtokoll
Jaanuar     
13,,DEGAIČIŲ TAURĖ”LIT-Telšai  Protokoll
2710. Mati Kulmu mv.AraveteProtokoll
27Eesti veter. MVAraveteProtokoll
26-28V. Petrovs CupLAT-Daugavpils  Protokoll
Veebruar     
2-4Coaching the Next GenerationITA-Rooma   
10Jõhvi valla lahtised noorte MVTammiku Protokoll
11ETL 2017 a. Parimate autasustamineTartuErikutsetegakell 12Pildid
25Eesti noorte MV U-17Abja-PaluojaProtokoll
25-3.03Treeninglaager U-17Abja-Paluoja 
Märts     
10„Jõud” MVMellisteProtokoll
10Tartumaa MVMelliste Protokoll
10Kalev Pensa II mv.MellisteProtokoll
17-18Treenerite ja kohtunike õppekogunemineAbja-Paluoja Pildid
23-25XXI Soroksar CupHUN- Budapest Protokoll
23-1.04EMROU- Bucharest   
31ZEP MV U-13ViljandiPildidProtokoll
Aprill     
7Eesti MVTallinn, SK Sparta Protokoll
20Tartumaa koolinoorte MVKõrveküla Protokoll
21-28Treeninglaager U-17Abja-PaluojaEi toimu!Ei toimu!Ei toimu!
27-29V. Kirjanov CupLAT-Balvi Protokoll
Mai     
2-4P.Savitsi mv.BLR- Grodno   
3-6IWF antidopingu seminarMoskva  
5SK Edu rahvusvaheline KVTammiku Protokoll
10-1315th International Women Weightlifting Grand PrixESP- Tenerife   
19XIX A.Kase mv.Sindi Protokoll
Juuni     
2Aleksander-Rudolf Laane 5 mv.
Järvamaa MV
AlbuAjakava, grupid Protokoll
8Lahkunud tõstesportlaste mälestuspäevEesti   
8-10Ventspils CupVentspils, Läti  Protokoll
16-23EM mastersHUN-Budapest   
15-30Treeninglaager U-17Abja-PaluojaEi toimu!Ei toimu!Ei toimu!
30XVI Albu CupAlbuAjakava, grupid Protokoll
Juuli     
1-20Treeninglaager U-17Abja-PaluojaEi toimu!Ei toimu!Ei toimu!
6-14MM juunioridUSB-Taškent   
22-29EM Youth; U-15ITA-
San Donato Milanese
KoosseisProtokoll
August     
3-5Tõstjate suvepäevadPühajõe PuhkemajaOsalejadKava
10-12Tartu linna MVTartu  
10-12Vladimir Baškirovi mälestusvõistlusTartu Protokoll
18-25MM mastersESP-Barcelona   
September     
1Starptautiskais turnīrs svarcelšanāVentspils  Protokoll
7-9Panevežis CupLIT-Panevežis  Protokoll
8Tallinna lahtised MVTallinn
16Treenerite ja kohtunike õppekogunemineMadixi Spordimaja Ajakava 
22-23Saldus CupLAT-Saldus  Protokoll
Oktoober     
6Jõhvi valla lahtised MVTammiku Protokoll
6-18OM nooredARG-Buenos Aires   
13Arnold Luhaääre XXVI mälestusvõistlus.Abja-Paluoja  
13Eesti noorte MV U-15Abja-PaluojaOsalejadProtokoll
20-27Euroopa Junior&U23 MVPOL-Zamosc   
27XXXI Tartumaa suurmeistrite KVMellisteOsalejad ja ajakavaProtokoll
November     
10XIX Alfred Neulandi mälestusvõistlusValgaOsalejad ja ajakava 
10Eesti juun. MVValgaOsalejadProtokoll
1-10.11MMAshgabat  Protokoll
Detsember     
8Eesti SK võistkondlik võistlusTartuOsalejad, võistlejate gruppide koosseisud ja ajakavaProtokoll
15Leedu lahtised MV veteranideleLeedu  Protokoll
 Klaipeda Grand Prix 2018LIT- Klaipeda   
27-28New Years CupLAT- Dobele Protokoll