ETL 2021.a  võistluskalender 
NB! Kui soovite kalendrisse võistlusi lisada, siis palun tehke seda hiljemalt 2 nädalat enne võistluse toimumist kirjalikult, saates võistluse nime, toimumise kuupäeva ja koha (võimalusel ka juhendi) aadressile info@etl.ee
Kui võistlust kalendris ei ole, siis selle tulemusi ei arvestata.              

        

                                 

2021.a.Võistluse nimetusKohtJuhendKavaProtokoll
Jaanuar     
17Kohtunike koolitus algajatele
(eesti keeles)
Sekretäride/spiikrite koolitus
e-koolitusKohtunikud
Sekretärid
  
30Eesti lahtised MV MastersAravete EDASI LÜKATUD 
3013. Mati Kulmu mälestusvõistlusAravete EDASI LÜKATUD 
30Eesti esimene online-võistlus tõstmisesZoomPROTOKOLL
31Kohtunike koolitus algajatele
(vene keeles)
e-koolitusKohtunikud  
 V. Petrovs CupDaugavpils, LAT   
Veebruar     
6Jõhvi valla lahtised noorte MVTammiku EDASI LÜKATUD 
7EKR 3 erialane tasemekoolitustäpsustamisel EDASI LÜKATUD 
25-28ETL noorte- ja juunioride koondise ja koondise kandidaatide treeningkogunemineNB! TartuJÄÄB ÄRA! 
27Koondise kontrollvõistlusNB! Tartu  PROTOKOLL
27Ümarlaua koosolekZoom15:00JÄÄB ÄRA! 
28Tõstetreenerite erialane koolitusNB! Zoom  
Märts     
7ETL ÜLDKOOSOLEKTartu/ZoomEDASI LÜKATUDTOIMUB ESIMESEL VÕIMALUSEL
20XXIII Soroksar CupBudapest, HUN JÄÄB ÄRA 
27Koondise kontrollvõistlusTartu  PROTOKOLL
27Eesti meistrivõistlused U-13Tartu EDASI LÜKATUD 
Aprill     
 Tartumaa koolinoorte MV tõstmisesTartu KUUPÄEV LAHTINE 
3-11Euroopa meistrivõistlusedMoskva, RUSInfo 
10VIII Aleksander Rudolf Laane mälestusvõistlus ja Järvamaa MVAlbuEDASI LÜKATUD 
koolivaheaegETL noorte- ja juunioride koondise ja koondise kandidaatide treeninglaager    
25EKR 3 erialane tasemekoolitusZoom  
23-25V Kirjanova CupBalvi, LAT   
 Turnieju im. Jana HawrylewiczaSiedlice, POL   
Mai     
1Eesti teine online-võistlusZoomPROTOKOLL
1Eesti meistrivõistlused  U-17Albu EDASI LÜKATUD 
7-9SK Edu rahvusvaheline KVTammiku JÄÄB ÄRA 
16Antidopingu koolitus sportlastele ja treeneritele (korraldaja EADSE)Zoom10:00 sportlased
12:00 treenerid
  
22XIX Albu CupAlbu EDASI LÜKATUD 
23-31Juunioride MMTashkent, UZB  
30ETL ümarlaua koosolekTartu/Zoom  
 Kaliningrad CupKaliningrad, RUS   
Juuni     
13ETL ÜLDKOOSOLEKTartu  
14ATSIST ETSIKSAbja-Paluoja PROTOKOLL
19V Kalev Pensa mälestusvõistlusMellistePROTOKOLL
19Tartumaa MVMelliste  
26Eesti meistrivõistlused  U-17AlbuPROTOKOLL
Juuli     
2-4Leedu võistlusTelšiai, LTU  PROTOKOLL
3Tartu linna MVTartuPROTOKOLL
9-11XIX Albu CupAlbuPROTOKOLL
24Eesti meistrivõistlused  U-15TartuPROTOKOLL
23.07 – 08.08OLÜMPIAMÄNGUDTokyo, JPN   
August     
 Ludza linna aastapäeva võistlusLudza, LAT   
13-15IX Vladimir Baškirovi mälestusvõistlusTartuPROTOKOLL
20-27U15 & U17 EMPOLInfoU15 sportlased
U17 sportlased
 
27XV Sakala mängudAbja-Paluoja Protokoll
 Ventspils CupVentspils, LAT   
September     
2-631st International Weightlifting Tournament in PanevežysPanevežis, LTU Protokoll
2*Kohtunike kiirkoolitus (EMV-le eelnev)Zoom20:00LINK 
4100. Eesti meistrivõistlusedTartu, LõunakeskusReg. sportlased
Sp.võistluste juhend
Ajakava
Grupid
PROTOKOLL
4ETL 2020.a parimate autasustamineTartu, LõunakeskusPalume kohal olla alates 19:30 
8-10Klaipeda Grand Prix 2021Klaipeda, LTU  
17-18Saldus CupSaldus, LAT   
24.09-3.10U20 & U23 EMRovaniemi, FINInfo  
25Tallinna lahtised MV tõstmisesSparta   
Oktoober     
2VIII Aleksander Rudolf Laane mälestusvõistlus ja Järvamaa MVAlbuReg.sportlased
PLAKAT
Protokoll
2-12Noorte MMJeddah, KSA   
15-23MASTERS EMAlkmaar, NEDRegstreerimine kuni 15.august  
16Jõhvi valla lahtised MVTammiku Protokoll
22Tartumaa koolinoorte MVTartu Protokoll
23EKR 3 ja 4 treenerite erialane praktiline koolitusTartu, Madixi Spordimaja
Tallinn, Sparta
  
23-30ETL noorte- ja juunioride koondise ja koondise kandidaatide treeninglaagerKääriku  
30XXXIV Tartumaa suurmeistrite KVMelliste Protokoll
30Eesti lahtised MV MastersMelliste Protokoll
November     
6Eesti meistrivõistlused  U-20ValgaReg.sportlased
GRUPID & AJAKAVA
Protokoll
6Alfred Neulandi mälestusvõistlusedValga  
13EKR 3-5 treenerite tasemekoolitusTartu, Madixi Spordimaja
(Kaunase pst 13b)
  
20Eestimaa Spordiliit Jõud MVAlbuGrupid ja ajakavaProtokoll
21Kohtunike koolitusZoom  
 Memoriał A.Matusiaka i J. OstrowskiegoCiechanów, POL   
Detsember     
5ETL ÜLDKOOSOLEKTartu  
5ETL KUTSEKOMISJONTartu, Madixi SpordimajaKell 13:00  
7-17MaailmameistrivõistlusedTashkent, UZB   
11EMV võistkondlik

EMV üksiktõsted
Melliste
Eelreg. sportlased

GRUPID & AJAKAVA
Võistkondlik

Üksiktõsted
18Eesti meistrivõistlused U-13TartuEelreg. sportlased

Grupid ja ajakava
Protokoll
 Klaipeda Grand PrixKlaipeda, LIT   
24-25New Years CupDobele, LAT Protokoll