ETL 2019.a. võistluskalender  Kinnitatud juhatuse 27.01.2019 otsusega nr 48

2019.a.Võistluse nimetusKohtJuhendKavaProtokoll
Jaanuar     
4-6Atsist – EtsiksAbja-PaluojaReg.1.    2.
12III Kalev Pensa mälestusvõistlusKõrvekülaKava ja osavõtjadProtokoll
12Tartumaa lahtised MVKõrveküla Protokoll
26Eesti lahtised MV Masters
 
AraveteAjakava ja võistlejate grupidProtokoll
2611. Mati Kulmu mälestusvõistlusAravete  Protokoll
25-27V. Petrovs CupLAT-Daugavpils  Protokoll
Veebruar     
2Jõhvi valla lahtised noorte MVTammiku Protokoll
8ETL 2018 a. parimate autasustamineTartu Galerii
25-01.03A ja B koondise laagerAbja-Paluoja  
Märts     
 Tartumaa MV    
8-15MM U-15; U-17USA -Las Vegas   
16R.Laane VI mv ja Järvamaa MVAlbuVõistlejate grupidProtokoll
22-24Ventspils Open ChampionshipsLAT-Ventspils  
23-24Treenerite seminarAbja-Paluoja  
30Eesti noorte MV U-13ViljandiVõistlejate grupidProtokoll
29-31XXII Soroksár CupHUN-Budapest  Protokoll
Aprill     
6-13EMGEO- BatumiEntry ListTV kava 
20Eesti noorte MV  U-17Abja-PaluojaVõistlejate grupidProtokoll
21-26A ja B koondise laagerAbja-Paluoja  
27Turnieju im. Jana HawrylewiczaPOL-Siedlice  Protokoll
26-28V. Kirjanov CupLAT-Balvi  Protokoll
Mai     
2-3P.Savitski mv.BLR- Grodno   
4SK Edu rahvusvaheline KVTammiku Protokoll
18Tartumaa koolinoorte MVTartuOsavõtjadProtokoll
18XX A.Kase mv.Sindi Protokoll
22XIV Sakala SuvemängudAbja-Paluoja Protokoll
25Eesti MVTallinnVõistlejate grupidProtokoll
31ETL üldkoosolekTallinn  
Juuni     
1-8MM U-20; U-23FIJ-Suva   
8Tõstesportlaste mälestuspäevEesti   
14-16XVII Albu CupAlbuOsavõtjad
Protokoll
11-19EM mastersFIN-RovaniemiKoosseisProtokoll
22-27A koondise laagerMadixi Spordimaja   
27-306th European Union Weightlifting CupIRL-DublinProtokoll 1
Protokoll 2
Protokoll 3
Juuli     
1ETL üldkoosolekTallinn  
7Kohtunike koolitusMadixi Spordimaja  
12-1415. Eestimaa suvemängudTartuOsavõtjad ja grupidProtokoll
29-07.08TreeninglaagerLAT- Dobele  
August     
10Tartu linna MV ja
Vladimir Baškirovi mälestusvõistlus
Tartu Protokoll
12-30A ja B koondise laagerAbja-Paluoja   
16-24MM mastersCAN-Montreal   
24-29TreeninglaagerLAT-Ventspils  
September     
 Starptautiskais turnīrs svarcelšanāVentspils   
16-25MMTAI-Pattaya   
6-7Panevežys CupLIT-Panevežys  Protokoll
 Tallinna lahtised MVTallinn   
21Saldus CupLAT-Saldus  Protokoll
Oktoober     
5Jõhvi valla lahtised MVTammiku Protokoll
19-27EM U-20; U-23ROU-Bucharest   
19Eesti noorte MV  U-15Abja-PaluojaOsavõtjadProtokoll
19XXVII Arnold Luhaääre mälestusvõistlusAbja-PaluojaOsavõtjadProtokoll
26XXXII Tartumaa suurmeistrite KVMellisteAjakavaProtokoll
November     
2-3Treenerite 3-5 tasemekoolitusPirita Marina SPA Hotell Päevakavad 
9Eesti juunioride MV  U-20Valga OsavõtjadProtokoll
9Alfred Neulandi XX mälestusvõistlusedValga Protokoll
23Eesti MV üksiktõstetes ning nais- ja meeskondlikus arvestusesMellisteAjakava ja võistlejate grupidProtokoll
28Tõstespordi veteranide aktiivipäevTallinnKutsutud 
      
Detsember     
4-12EM U-15; U-17ISR-Eilat AjakavaTulemused
 Leedu lahtised MV MastersLeedu   
21Klaipeda noorte JõuluturniirLIT- Klaipeda  Protokoll
 New Years CupLAT- Dobele