ETL 2020.a  võistluskalender                                            Kinnitatud juhatuse 8.02.2020 otsusega nr 69

2020.a.Võistluse nimetusKohtJuhendKavaProtokoll
Jaanuar     
4Atsist – EtsiksAbja-PaluojaOsalejad1.    2.
11IV Kalev Pensa mälestusvõistlusKõrvekülaOsalejadProtokoll
11Tartumaa lahtised MVKõrveküla  
25Eesti lahtised MV MastersAraveteOsalejadProtokoll
2512. Mati Kulmu mälestusvõistlusAraveteOsalejadAjakava
 V. Petrovs CupDaugavpils, LAT   
Veebruar     
1Tõstetreenerite 3. taseme koolitusPaide
2Maalehe Turniir, demonstratsioon- esinemine tõstmisesPaide
8Jõhvi valla lahtised noorte MVTammikuRegistr.Protokoll
9ETL nõukogude koosolekPirita Marina Hotell  
9ETL 2019 a. parimate autasustaminePirita Marina Hotell  
22VII Aleksander Rudolf Laane mälestusvõistlus ja Järvamaa MVAlbu

Võistlejate grupid
 
Protokollid
23Tõstekohtuniku koolitusMadixi Spordimaja  
23-29ETL treeninglaagerAbja-Paluoja Osalejad 
Märts     
7Eesti MVMellisteEelregistr.Protokoll
13-15Telšiai rahvusvaheline tõstmisturniirTelšiai, LITEdasi lükatud!COVID-19
15ETL üldkoosolekPirita Marina HotellEdasi lükatud!COVID-19
14-20Juuniorite MMBucharest, ROU TÜHISTATUD!COVID-19
21EMSL Jõud MVMellisteKEELATUD!COVID-19
20-22XXIII Soroksar CupBudapest, HUN KEELATUD!COVID-19
28EMV U-13ViljandiKEELATUD!COVID-19
Aprill     
2, 4-12EWF Electoral Kongress, EMMoskva, RUSEdasi lükatud!Toimub juunisCOVID-19
11Eesti MV  U-17AlbuKEELATUD!COVID-19
24-26V Kirjanova CupBalvi, LAT KEELATUD!COVID-19
17-25ETL treeninglaagerAbja-Paluoja KEELATUD!COVID-19
 Turnieju im. Jana HawrylewiczaSiedlice, POL KEELATUDCOVID-19
Mai     
2SK Edu rahvusvaheline KVTammikuJÄÄB ÄRA! 
14-17Moldova rahvusvaheline võistlusMLD   
9Tartumaa koolinooredMadixi SpordimajaPlakatEdasi lükatud!
31ETL üldkoosoleke-keskkond  
Juuni     
8Tõstesportlaste mälestuspäevEesti   
10-12EWF Electoral KongressMoskva, RUS TÜHISTATUD! 
13-21EMMoskva, RUSTÜHISTATUD! 
12-14XVIII Albu CupAlbu Edasi lükatud! 
13-20ETL treeninglaager  Individuaalselt 
23100.a. olümpiavõidust, olümpiapäev
ja võidutule süütamine
A.Neulandi mälestusmärk, Valga algus 17.30 
Juuli     
4Tartu linna meistrivõistlusedTartu, Madixi SpordimajaPlakatProtokoll
4Telšiai rahvusvaheline tõstmisturniirTelšiai, LIT  Protokoll
6-12ETL treeninglaager  Individuaalselt 
August     
1Tartumaa koolinoorte MV tõstmisesTartu, Madixi SpordimajaPlakatProtokoll
7-9V Kirjanov CupBalvi, LAT  Protokoll
21ETL ÜldkoosolekPirita Marina Hotell 
28-30Ventspils CupVentspils, LAT  Protokoll
September     
4-6Tartutinis turnirasPanevežis, LTU  Protokoll
10-12Klaipeda Grand Prix 2020Klaipeda, LTU  Protokoll
12-20EM U20; U23Rovaniemi, FIN Edasi lükatud! 
18-19Saldus CupSaldus, LAT   
26VIII V.Baškirovi mälestusvõistlusTartu, Madixi SpordimajaPlakat
Osalejad
 
Protokoll
Oktoober     
3XXVIII Arnold Luhaääre mälestusvõistlusAbja-PaluojaOsalejadProtokoll
3Eesti MV  U-15Abja-PaluojaOsalejad ja grupidProtokoll
10Jõhvi valla lahtised MVTammikuJuhend Protokoll
10Žemaitijos Taure 2020Decažiai, LIT  

 
11ETL ÜldkoosolekTartu  
31XXXII Tartumaa suurmeistrite KVMellistePlakat
Osalejad ja grupid
Protokoll
31EMSL Jõud MVMellisteAjakava
Osalejad kehakaalude järgi
Protokoll
 EM U15; U17Varssav, POL TÜHISTATUD! 
22-2517th International Women’s Grand PrixDudelange, LUX   
29-31Power CupPihkva, RUS   
November     
31.10-08.11EMMoskvaTÜHISTATUD! 
7Eesti MV  U-20ValgaEelreg. sportlased EMV & NeulandProtokoll
7Alfred Neulandi mälestusvõistlusedValgaAjakava
Grupid
Protokoll
8Online võistluste korraldamine, osavõtt, eripära, varustusE-koolitus  
14-15Tõstetreenerite EKR 3-5
erialane tasemekoolitus
Madixi Spordimaja Tartu  
11-18MM U15; U17Lima, Peru TÜHISTATUD 
21Eesti MV  U-17AlbuEelreg. sportlasedProtokoll
20-22XVIII Albu CupAlbuEMV U17 ja Albu Cup grupid ja ajakavaProtokoll
29Tõstespordi veteranide aktiivipäevTallinn   
 Memoriał A.Matusiaka i J. OstrowskiegoCiechanów, POL   
Detsember     
5Eesti MV võistkondlikAlbuEelreg. sportlased

Ajakava ja grupid
Protokoll
13Eesti MV  U-13TartuEelreg. sportlased

Ajakava ja grupid
Protokoll
 Klaipeda noorte Jõuluturniir 2020Klaipeda, LIT   
 New Years CupDobele, LAT