Eesti Tõstespordiliidu 2017. aasta võistluskalender

KuupäevVõistluse nimetusKoht  
Jaanuar    
2-8A. Neulandi treeninglaager noortele (U17)Abja-Paluoja  
27-29V. Petrovs KarikasDaugavpils, Läti Protokoll
28Eesti veteranide meistrivõistlused ja IX Aravete Kang, Mati Kulmu mälestusvõistlusAravete, JärvamaaJuhendProtokoll
Veebruar    
5ETL 2016. aasta parimate autasustamineJäägri villa, Albu  
11Tartumaa meistrivõistlusedKõrveküla, TartumaaJuhendProtokoll
18Jõhvi valla lahtised noorte meistrivõistlusedTammiku, Ida-VirumaaJuhendProtokoll
Märts    
1196. Eesti meistrivõistlusedVõruJuhendProtokoll
 ETL kutsekomisjon   
17-19Eesti noorte meistrivõistlusedAbja-Paluoja, ViljandimaaJuhendProtokoll
17-19XX Soroksar CupBudapest  
Aprill    
1-9Euroopa meistrivõistlusedSplit, Horvaatia  
8Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlusedMelliste, TartumaaJuhendProtokoll
3-10Noorte maailmameistrivõistlusedTai  
22ZEP meistrivõistlused (U13)ViljandiJuhendProtokoll
21-30MaailmamängudAuckland,Uus-Meremaa Protokoll
29-30„Vjaceslava Kirjanov“ CupBalvi, Läti Protokoll
 Mai    
6SK Edu rahvusvaheline karikavõistlusTammiku, Ida-VirumaaJuhendProtokoll
18XIII Sakala Suvemängud tõstmisesMõisakülaJuhendProtokoll
20XVIII Aleksander Kase mälestusvõistlusSindi, Pärnumaa Protokoll
Juuni    
3IV A. R. Laane mälestusvõistlus ja Järvamaa meistrivõistlusedAlbu, JärvamaaJuhendProtokoll
8Lahkunud tõstesportlaste mälestamise päevEestimaa  
9-11Klaipeda Grand PrixKlaipeda, Leedu Protokoll
16-23Juunioride maailmameistrivõistlusedJaapan  
Juuli    
7-9Balti Merenoorte MängudBrest, Valgevene  
8-9Karaliaus Mindaugo Taure 2017Telšiai, Leedu Protokoll
14-16XV Albu CupAlbu, JärvamaaJuhendProtokoll
 August    
11-13Baltic CupVentspils, Läti  
11-19Euroopa veteranide meistrivõistlusedHalmstad, Rootsi  
19Tartu linna meistrivõistlusedTartuJuhendProtokoll
19V Vladimir Baškirovi mälestusvõistlusTartuJuhendProtokoll
20-25FISU UniversiadeTaipei  
 Ventspils CupVentspils, Läti  
September    
8-10Panevežis CupPanevežis, Leedu Protokoll
22-23Saldus CupSaldus, Läti Protokoll
23-30Euroopa U15 ja U17 meistrivõistlusedPristina, Kosova Protokoll
30XXV Arnold Luhaääre mälestusvõistlusMõisakülaJuhendProtokoll
Oktoober    
14Jõhvi valla lahtised meistrivõistlusedTammiku, Ida-VirumaaJuhendProtokoll
21-22Zemaitios Taure CupDegaiciai, Leedu Protokoll
15-22Euroopa U20 ja U23 meistrivõistlusedTirana, Albaania Protokoll
28XXX Tartumaa suurmeistrite karikavõistlusMelliste, TartumaaJuhendProtokoll
November    
12Eesti juunioride meistrivõistlusedValgaJuhendProtokoll
12XVIII Alfred Neulandi mälestusvõistlusValgaJuhendProtokoll
 Klaipeda Noorte Grand PrixKlaipeda, Leedu  
28.11-05.12IWF maailmameistrivõistlusedAnaheim, USA Protokoll
Detsember    
9Eesti võistkondlikud meistrivõistlusedMelliste, TartumaaJuhendProtokoll
19Mulgi II meistrivõistlusedAbja-Paluoja Protokoll
23Kohtla-Järve linna lahtised meistrivõistlusedKohtla-Järve Protokoll
 New Year’s CupDobele, Läti Protokoll