ETL 2022.a  võistluskalender 
NB! Kui soovite kalendrisse võistlusi lisada, siis palun tehke seda hiljemalt 2 nädalat enne võistluse toimumist kirjalikult, saates võistluse nime, toimumise kuupäeva ja koha (võimalusel ka juhendi) aadressile info@etl.ee
Kui võistlust kalendris ei ole, siis selle tulemusi ei arvestata.              

2022.a.Võistluse nimetusKohtJuhendKavaProtokoll
Jaanuar     
2-8ETL noorte- ja juunioride koondise ja koondise kandidaatide treeningkogunemineKäärikuKUTSE  
15Tartumaa lahtised meistrivõistlusedMellisteJUHEND  
15VI Kalev Pensa mälestusvõistlusedMellisteJUHENDReg.sportlasedPROTOKOLL
16Kohtunike koolitusZoom  
29Lahtised EMV Masters klassis
13. Mati Kulmu mälestusvõistlus
AraveteJUHENDAJAKAVA
Grupid
PROTOKOLL
Veebruar     
5Jõhvi valla lahtised noorte MVTammiku PROTOKOLL
19VIII Aleksander Rudolf Laane mälestusvõistlus Järvamaa MVAlbuPROTOKOLL
26.02–04.03ETL noorte- ja juunioride koondise ja koondise kandidaatide treeningkogunemineKäärikuKUTSE  
27EKR 3 tasemekoolitus -1KäärikuINFO  
Märts     
11-13Tarptautinis s/a turnyras “Nepriklausomybės taurė” 2021Telžiai, LTU PROTOKOLL
12Eesti meistrivõistlusedMellistePROTOKOLL
12Eesti meistrivõistlused üksiktõstetesMellistePROTOKOLL
13EKR 3 tasemekoolitus -3TartuInfo I koolituspäeva juures  
19Tartumaa koolinoorte MV tõstmisesTartu PROTOKOLL
20EKR 3-4 tasemekoolitus -2TartuInfo I koolituspäeva juures  
Aprill     
1-3XXIII Soroksar CupBudapest, HUN PROTOKOLL
9Eesti meistrivõistlused U13TartuJUHEND PROTOKOLL
9V. Petrovs CupDaugavpils, LATPROTOKOLL
16Eestimaa Spordiliit Jõud MVAlbuJUHENDReg.sportlasedPROTOKOLL
23ETL TREENERITE HINDAMISKOMISJONTartu kell 9:30  
23ETL ümarlaudTartu kell 12:00  
29.04-01.05Vjačeslava Kirjanova piemiņas kaussBalvi, LATJUHEND  PROTOKOLL
 Turnieju im. Jana HawrylewiczaSiedlice, POL   
Mai     
7Eesti meistrivõistlused U17Kääriku JUHENDReg.sportlased
Ajakava ja grupid
 PROTOKOLL
2-10Juunioride maailmameistrivõistlusedHeraklion, GRE INFO  
27-29Klaipeda Grand PrixKlaipeda, LTUJUHEND
28SK Edu rahvusvaheline KVTammiku JUHEND  
25.05-05.06Euroopa meistrivõistlusedTirana, ALB INFO  
 Kaliningrad CupKaliningrad, RUS   
Juuni     
3-5XX Albu CupAlbuJUHEND  
11ATSIST ETSIKSTartuJUHEND
11-18Noorte maailmameistrivõistlusedLeon, MEX INFO  
Juuli     
2Tartu linna MVTartu 
  
8-9European Union CupLeon, ESPJUHEND
August     
Ludza linna aastapäeva võistlusLudza, LAT
10-18U15 & U17 Euroopa meistrivõistlusedRaszyn, POL
21-29Masters Euroopa meistrivõistlusedRaszyn, POL   
 X Vladimir Baškirovi mälestusvõistlusTartu   
 Ventspils CupVentspils, LAT   
September     
2-432nd International Weightlifting Tournament in PanevežysPanevežis, LTU   
23-25Saldus CupSaldus, LAT   
 Klaipeda Grand Prix 2022Klaipeda, LTU   
Oktoober     
1Jõhvi valla lahtised MVTammiku   
8Eesti meistrivõistlused U15Valga   
8Alfred Neulandi mälestusvõistlusedValga   
15-25Juunioride & U23 Euroopa meistrivõistlusedTirana, ALB   
23-29ETL noorte- ja juunioride koondise ja koondise kandidaatide treeninglaagerKääriku   
November     
5Eesti meistrivõistlused U20Melliste   
5XXXV Tartumaa suurmeistrite KVMelliste   
Maailmameistrivõistlused
 Memoriał A.Matusiaka i J. OstrowskiegoCiechanów, POL   
Detsember     
2-10Masters maailmameistrivõistlusedOrlando, USA   
 EMV võistkondlik     
 Lahtised Leedu MV masters klassisLTU   
 Klaipeda Grand PrixKlaipeda, LTU   
 New Years CupDobele, LAT