ETL 2024.a  võistluskalender
NB! Kui soovite kalendrisse võistlusi lisada, siis palun tehke seda hiljemalt 2 nädalat enne võistluse toimumist kirjalikult, saates võistluse nime, toimumise kuupäeva ja koha (võimalusel ka juhendi) aadressile info@etl.ee. Kui võistlust kalendris ei ole, siis selle tulemusi ei arvestata. 

AegVõistluse nimetusKohtJuhendProtokoll
JAANUAR
13VIII Kalev Pensa mälestusvõistlusMellisteJUHENDOsalejad
13Tartumaa lahtised meistrivõistlusedMellisteJUHEND 2PROTOKOLL
14Kohtunike koolitus alg/täiendZoomINFO
19-21,,ŽEMAITIJOS TAURĖ“Telšiai, LTUJUHENDPROTOKOLL
27Lahtised EMV veteranidAraveteJUHENDAJAKAVA
PROTOKOLL
2715.Mati Kulmu mälestusvõistlused tõstmisesAraveteJUHENDGRUPID
VEEBRUAR
10Jõhvi Valla Noorte lahtised MVTammikuJUHENDGRUPID
PROTOKOLL
12-20EM täiskasvanudSofia, BULSTART BOOKRESULTS BOOK
23-25V. Petrova pieminas kaussDaugavpils, LATJUHENDPROTOKOLL
MÄRTS
2-3EKR 4 tasemekoolitus, 2.osaOlustvere
9103. Eesti meistrivõistlused
Tallinn (Sparta)JUHEND
JUHEND
(muudatused punasega)
Reg.sportlased
Grupid&ajakava
9Eesti meistrivõistlused üksiktõstetesTallinn (Sparta)JUHENDPROTOKOLL
10-11TARPTAUTINIO SUNKIOSIOS ATLETIKOS TURNYROTelšiai, LTUJUHENDPROTOKOLL
10; 16-17EKR 3 tasemekoolitusTartuLÜKKUB EDASI
23XI A.R.Laane mälestusvõistlusAlbuJUHENDOsalejad&ajakava
PROTOKOLL
23Järvamaa MVAlbu
31.03 – 11-04IWF World CupPhuket, THASTART BOOK
APRILL
6Tartumaa koolinoorte MVTartuJUHENDPROTOKOLL
13EMV U13TartuJUHENDReg.sportlased
Grupid&ajakava
PROTOKOLL
13XXVI Soroksar CupBudapest, HUNJUHENDPROTOKOLL
27ETL KUTSEKOMISJONTartu
MAI
4EMV U17KäärikuJUHENDReg.sportlased
Grupid& ajakava
PROTOKOLL
5ÜLDKOOSOLEKZOOM11:00
11Jõhvi valla ja A.Rumjantsevi mälestusvõistlusTammikuJUHENDReg.sportlased
PROTOKOLL
11ECF meistrivõistlused tõstmisesTartuJUHENDGrupid&ajakava
PROTOKOLL
18Rapla maakonna meistrivõistlused tõstmisesRaplaJUHENDPROTOKOLL
22-26Noorte MMLima, PERRESULTS BOOK
JUUNI
31.05-02.06XXII Albu CupAlbuJUHENDGrupid
PROTOKOLL
31.05-02.06Ventspils CupVentspils, LATJUHENDPROTOKOLL
15-22EM U15 & U17Thessalonki, GRE
15-23Masters EMHaugesund, NOR
29Daugavpilsi spordikooli U13 ja U18 meistrivõistlusedDaugavpils, LATJUHENDPROTOKOLL
JUULI
26.07-11.08OlümpiamängudPariis, FRA
AUGUST
9-11Ludza linna aastapäeva võistlusLudza, LATJUHEND
SEPTEMBER
5-14Masters MMRovaniemi, FIN
19-27Juunioride MMLeon, ESP
?XII V. Baškirovi mälestusvõistlus
OKTOOBER
5EMV U15
26.okt – 3.novEM U20 & U23Raszyn, POL
12Jõhvi valla lahtised MVTammiku
26XXXVII Tartumaa Suurmeistrite nimeline KVMelliste
NOVEMBER
2EMV U20
?MM täiskasvanudManama, BRN
?Kohtunike koolitus alg/täiend
?ETL KUTSEKOMISJON
DETSEMBER
14EMV VÕISTKONDLIK
14 või 21Lahtised Leedu MV masters klassisLTU
Vecgada kauss/New Years CupDobele, LAT